Producent włoknin igłowanych
i komponentów materacowych

O FIRMIE

Polfelt jest dynamicznie rozwijającą się firmą, produkującą włókniny igłowane, które powstają na skutek połączenia włókien w procesie igłowania mechanicznego. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo włókniny igłowane białe produkowane z włókien poliestrowych, wiskozowych, włókniny igłowane produkowane z kolorowych szarpanek syntetycznych (filc twardy - zgrzewany, filc miękki) oraz włókniny igłowane gładkie jedno lub dwustronnie kalandrowane. Oferowane przez nas włókniny znajdują szerokie zastosowanie w branży meblarskiej, tapicerskiej, samochodowej, budowlanej, filtracyjnej, odzieżowej i ogrodniczej.

W odpowiedzi na liczne zapytania naszych klientów poszerzyliśmy nasz asortyment o komponenty używane do produkcji materacy i mebli tapicerowanych takie jak: sprężyny kieszeniowe, maty kokosowe, pianki lateksowe, włókninę puszystą, zamki błyskawiczne, taśmy suwakowe oraz suwaki.

Kolejnym krokiem w rozwoju naszej działalności było rozpoczęcie produkcji lamówek. W pełni zautomatyzowane linie produkcyjne pozwalają nam ciąć na wprost jak i na skos różnego rodzaju włókniny, dzianiny oraz tkaniny. W naszej ofercie znajdziecie Państwo lamówki z włóknin polipropylenowych typu spunbond (texfil, flizelina), lamówki z dzianin (welur, szermeza, szyfon), lamówki bawełniane, poliestrowe i wiele innych.

Stawiamy na wysoką jakość produktów i terminowość dostaw. Doświadczenie zdobyte w branży oraz konkurencyjne ceny pozwalają nam na zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających odbiorców.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą